Kompletný úvod do značky - Trstená

Každý z účastníkov bude mať možnosť vyskúšať si prácu s kompletným sortimentom značky, počas týchto školiacich dní na modelkách, resp. sami na sebe.
Úvodná forma by mala zabezpečiť podstatne rýchlejšie etablovanie a zapracovanie sa do značky A.S.P Expert Haircare a tým urýchliť vstup salónu do A.S.P rodiny.

Seminár vás prevedie úplným pochopením teórie farbenia vlasov s farbami Infiniti. Naučíte sa číselný systém, prečo je dôležitá diagnóza vlasu, s čím ti pomôže farebný kruh. Ako čo najefektívnejšie docieliť jednotný výsledok bez prechodov a fľakov. Ako na krytie šedín. Predstavenie vzorkovníka farieb, kolorimetria a kompletný postup práce s farbami. Správna diagnostika a zhodnotenie. Použitie oxidantov a korektorov v postupe.

Ukážeme si, ako docieliť jasné a čisté tóny, ako efektne pracujú naše blond odtiene vo vlasoch, vždy s dôrazom na zachovanie kvality vlasov. Sústredíme sa na prezentáciu celého 12-kového radu farieb a zároveň aj predstavíme celú líniu System Blonde. Dôkladná práca s tonermi a zosvetľovacími (melírovacími) produktmi. Technické postupy a nadväzujúce produkty.

Seminár spojený s praktickou ukážkou. Predstavenie ošetrujúcich línií Kitoko, Mode, System Blonde a Care & Style. Dôvody používania línií na doma. Predstavenie inovatívnej technológie Vitaplex, ktorá revolučným spôsobom mení svet služieb v kaderníckom salóne. Nová generácia na ochranu poškodených vlasov. Ako sa líši Vitaplex od iných podobných plex produktov. Kitoko ošetrenie vlasov – prezentácia jednotlivých línií ošetrenia. Línia Mode na farbené vlasy. System Blonde a Care & Style na svetlé a melírované vlasy.

Dátum:
21. - 22.1.2024
Čas:
10:00
Mesto:
Trstená
Adresa:
Oravická 614/14
Typ školenia:
Poznaj A.S.P za 2 dni
Seminár
Náročnosť:
Pokročilý
Technológ:
Katarína Plicová
A.S.P Tím Slovensko
Kapacita:
5
Cena školenia:
240€ s DPH

V cene zahrnutý individuálny prístup, občerstvenie a certifikát. V cene nie je zahrnuté ubytovanie, v prípade potreby vieme pomôcť s ubytovaním.

Zdieľať:
<< naspäť na všetky školenia
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram