TRACEY DEVINE-SMITH

ASP GLOBAL AMBASSADOR

SVETOVO RENOMOVANÁ, MNOHÝMI CENAMI OCENENÁ KADERNÍČKA

Tracey sa stala ASP globálnou ambasádorkou v roku 2013. Vedie semináre, módne prehliadky a prezentácie po celom svete spolu s fotením a asistovaním pri kreatívnom smerovaní značky. Tracey je pravidelnou účastníčkou na veľkých kaderníckych podujatiach a je veľmi žiadaná po celom svete. Fotografické kolekcie Tracey získali množstvo ocenení a pravidelne sa objavujú v popredných kaderníckych a obchodných tituloch. Jej úspechy posilňujú povesť Tracey ako jednej z najtalentovanejších britských kaderníčok a ASP Expert Haircare je hrdá na to, že do značky vnáša svoje kreatívne prednosti.

Vyznamenania

2021- BHA Finalist Trend Image and Midlands
2021 – Hair and Beauty Awards Entrepreneur of the Year.
2020 BHA Finalist – Midlands and Mens
2020 – Winner – 4 awards @salonawards – colourist / salon / stylist / newcomer of the year
2019 BHA Finalist International Hairdresser of the Year
Most Watched Icon on Fellowship Stage 2017
CONTESSA 2018 FINALIST International Hairstylist
Fellowship Hairdresser of the Year 2013
Finalist British Colour Technician of the Year 2013
Finalist British Afro Hairdresser of the Year 2013
British Men’s Hairdresser of the Year 2012/2013 4 X Scottish Hairdresser of the Year British Hairdressing Awards ‘Hall of Fame’

LET LEW

ASP UK AMBASSADOR

LET LEW HAIR DESIGN OWNER

Stal sa popredným stylistom mnohých relácií a svojou prácou sa dostal na hlavné titulky časopisov po celom svete.

Pred príchodom do Spojeného kráľovstva sa Let venoval odboru kaderník 17 rokov. Svoju kariéru začal v Kuala Lumpar v Malajzii, takže prináša jedinečnú skúsenosť do európskeho kaderníctva. Jeho práca kaderníka bola mimoriadne úspešná v Malajzii a Singapure. Jeho vlasové kreácie boli publikované v mnohých medzinárodných časopisoch ako Marie Claire M’sia, NuYuo, Harpers Bizarre, Oxygen Singapore, FHM M’sia, Female M’sia. Od príchodu do Veľkej Británie sa Let stal spolumajiteľom úspešného salónu v Eveshame s názvom Let Lew Hair Design. Jeho práca sa ešte viac zintenzívnila vďaka Fashion Week v Londýne aj v Prahe.

V roku 2017 bol Let vybraný za člena prvej generácie Color Rebels, kde vystupoval na výstavách, seminároch a podujatiach v Spojenom kráľovstve, Európe a Amerike. Ako ambasádor ASP je Let aj naďalej integrálnym členom umeleckého tímu a často vedie školenia vo svete za svoju kreatívnu výnimočnosť na podporu značky ASP. V poslednej dobe je Let naďalej veľmi žiadaný pre jeho prácu s najnovšími publikáciami vo Vogue Italia, Attitude, Overdue Magazine.

PAUL THOMAS-FARR

ASP UK AMBASSADOR

DESTIN SALON OWNER

Paul si vybudoval lojálnu klientelu a zamestnancov, ktorí zdieľajú názor, aby sa každý klient každý deň cítil a vyzeral skvele.

Paul má bohaté kadernícke skúsenosti za 20 rokov v tomto odvetví, kde sa najprv vyškolil pre Toni & Guy v Birminghame a potom prešiel do jedného z ich vlajkových salónov na Oxford Street. Paulova vášeň pre umeleckú stránku kaderníctva začala, pri udeľovaní ocenení, jeho skorý úspech vyústil do víťazstva v kategórii „British Male Expert“ 2011. Počas toho roku Paul tiež pokračoval a otvoril kaderníctvo Destin, po úspechu svojho prvého salónu, do ktorého sa presťahoval a kde vybudoval tím 16 stylistov.

V roku 2017 bola Paulova umelecká kariéra katapultovaná do hlavnej ligy, keď získal miesto v prestížnom umeleckom tíme ASP Color Rebels, čo viedlo k práci na javisku po celom svete na prehliadkach, výstavách a významných kaderníckych podujatiach, celkovo 22. prehliadok na 16 kontinentálnych miestach. Po úspechu Paulovho pôsobenia v ASP Rebels je teraz Paul amabsádorom pre ASP Salon Professional. Paulova láska k portfóliu ASP spolu s jeho precíznym strihaním, kreatívnym farbením a stylingovými schopnosťami vnášajú energiu do celej jeho práce. Paulova schopnosť zaujať publikum a poskytnúť jednoduchého sprievodcu krok za krokom spolu s jeho know-how dáva každému stylistovi niečo nové, čo si môže vziať späť do salónu.

SHEREE THOMPSON

ASP UK AMBASSADOR

SIREN SALON OWNER

Má niekoľko ocenení z fotografických súťaží a zároveň je špecialistkou na svadobné účesy.

Sheree má takmer tri desaťročia skúseností vo vlasovom priemysle a už viac ako 15 rokov je hrdou majiteľkou vlastného salónu. Sheree miluje rozvíjať svoje zručnosti, neustále sa učiť a zdokonaľovať svoje remeslo. Práve toto myslenie ju inšpirovalo, aby sa uchádzala o titul ASP Color Rebel. Sheree sa potom stala jednou z našich superhviezd prvej generácie rebelov, kde vystupovala na vystúpeniach po celom Spojenom kráľovstve a Európe.

Tento talent viedol k jej vymenovaniu za hosťujúcu stylistku v A-List ASP Salon ‘Glamour’ v Abu Dhabi spolu s globálnou veľvyslankyňou Tracey Devine-Smith, kde je žiadaná medzinárodnou klientelou. Podľa Shereeových vlastných slov: „Byť súčasťou tímu ASP bola neuveriteľná cesta a ako kaderník byť schopný učiť a inšpirovať ďalších podobne zmýšľajúcich stylistov pri práci s takými úžasnými ľuďmi bol splnený sen. Jej hlboké znalosti hovoria samy za seba, keď vyvíja farby na mieru pre každého klienta. Jej vášňou je vytvárať krásne nositeľné vlasy, vďaka ktorým jej klienti vyzerajú a cítia sa úžasne. Vytváranie vlasov „hodných Instagramu“, ktoré chce každý.

TERRI NADIN

ASP UK AMBASSADOR

INDIGO & CO SALON OWNER

Svoj salón otvorila v roku 2009 a získala mnoho regionálnych a národných ocenení.

Terri má viac ako 18 ročné skúsenosti ako koloristka, stylistka a učiteľka. Terri začala svoju kariéru ako učeň a po kvalifikácii ako stylistka sa rozhodla prejsť do vzdelávania, dokončila si ocenenie A1 aj PCET a stala sa pedagógom v kaderníckom priemysle. Odvtedy si Terri vybudovala úspešný salón s 10 úžasnými členmi tímu okolo seba. Získala miesto v umeleckom tíme ASP druhej generácie Color Rebels, kde vystupovala na výstavách, pracovala na foteniach a poskytovala vzdelávanie online po celom Spojenom kráľovstve.

Po úspechu s ASP Color Rebels bola požiadaná, aby sa stala ambasádorom pre značku ASP Expert Haircare. Terri je vysoko vyškolená a má skúsenosti vo všetkých aspektoch kaderníctva, rada sa špecializuje na balayage, nenáročnú údržbu a živý vzhľad.

Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram