Vízia značky

Byť poprednou svetovou spoločnosťou, ktorá sa zaoberá farbami a uvádza na trh produkty profesionálnej starostlivosti o vlasy v salónoch, ktoré sú najlepšie vo svojej triede, a poskytuje v odvetví uznávané vzdelávacie programy.

Misia

Poskytovať inovatívne farby na vlasy, technické produkty, rady starostlivosti a popredné vzdelávacie programy, ktoré inšpirujú našich zákazníkov k realizácii ich kreatívnej vízie.

Pozícia značky

Pozícia ako profesionálne miesto farieb (a štýlu) široko dostupný pre všetkých spotrebiteľov so zameraním na výnimočnú kvalitu a renomované vzdelanie, pričom poskytuje skvelú hodnotu za peniaze.

Základné hodnoty

Vzdelávanie na prvom mieste
Inovácia
Zameranie sa na zákazníka
Etickosť
Naše vzdelávanie bude motivovať a inšpirovať profesionálov, aby vzbudzovali dôveru v používanie našich produktov.
Naše produkty sú inšpirované najnovšími technologickými pokrokmi.
Počúvame našich zákazníkov, aby sme zaistili, že vyvíjame produkty, vzdelávanie a iniciatívy, ktoré sa zameriavajú na ich potreby a prekonávajú ich očakávania.
Zaviazali sme sa znižovať našu environmentálnu stopu a začleňovať udržateľnosť do našich produktov. Nevykonávame, nezadávame ani neplatíme žiadne testy na zvieratách na zložky, formuláciu alebo hotové výrobky.

Odbornosť

Máme rozsiahle skúsenosti s vedúcim postavením v odvetví. Naše tímy a ambasádori vynikajú vo všetkom, čo robia.

Dosiahnuteľnosť

Máme globálnu distribučnú sieť a online platformu, ktorá poskytuje široký sortiment produktov s osobnými aj digitálnymi vzdelávacími programami.

Nadšenie

Máme oddaný a zanietený tím, ktorý sa snaží počúvať a podporovať našu sieť distribútorov a salónov. V našom prístupe sme pozitívni, proaktívni a dynamickí.

Uznanie

Náš tím nazbieral dlhoročné skúsenosti a máme jedinečnú pozíciu, aby sme vám poradili vo všetkých aspektoch farby, starostlivosti o vlasy a vzdelávania.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram