TOP

13

výhod pre kaderníčky

Prečo spolupracovať s našou značkou?

Váš salón a podnikanie bude prosperovať

Kadernícke salóny a kaderníčky, ktoré vyskúšajú vlasovú kozmetiku našej značky, pri nej dlho zostávajú, udržia si svoje zákazníčky a získavajú nové klientky na základe perfektných výsledkov a premien. Sme spoľahlivým partnerom viac ako 500 kaderníckych salónov na Slovensku a v Českej republike. Spolu tvoríme prosperujúcu rodinu A.S.P Expert Haircare salónov.

20 ročné skúsenosti v segmente vlasovej kozmetiky

Pomôžeme vám dosiahnuť úspech vo vašom podnikaní vďaka inovatívnym, bezpečným a kvalitným produktom vlasovej kozmetiky, ošetreniam a nášmu know-how, o ktoré sa s vami v rámci spolupráce podelíme. Sme hrdí na naše viac ako 20-ročné skúsenosti v segmente vlasovej kozmetiky, čo nám dáva hlboké pochopenie potrieb kaderníckych salónov a kaderníčok.

Pravidelné vzdelávanie a školenia

Nájdete s nami širokú možnosť školení a workshopov, ktoré vám pomôžu zdokonaliť vaše zručnosti a získavať nové znalosti. Poskytujeme školenia pre začínajúce, ale takisto odborné workshopy pre skúsené kaderníčky. Farbenie, strihy, spoločenské účesy, aktuálne trendy a kopec ďalších zameraní.

Nahliadnite na školenia  >>

100% čistá vlasová kozmetika

Všetky produkty A.S.P Expert Haircare sú:
Bez agresívnych látok, parabénov a sulfátov | S
viditeľnými dlhotrvajúcimi účinkami | S ultra nízky obsahom amoniaku | 100% vegánské, a bez testovania na zvieratách | V súlade so všetkými predpismi EÚ.

Exkluzívny vernostný program

Využite ponuku nabitého vernostného programu, v ktorom môžete získať nástroje a príslušenstvo do vášho salónu od renomovaných svetových značiek ako sú Ceriotti, Gamma Piú, Parlux, Jaguár, Wahl a Cerena. Potešili by vás nové profesionálne fény, nožničky, kulmy či vozíky? ;)

Objavte náš vernostný program  >>

Stabilná uznávaná anglická značka

So stabilnou a uznávanou anglickou značkou máte istotu kvality a spoľahlivosti. Dôverujte nám a našim produktom, ktoré sú vytvorené s ohľadom na najvyššie štandardy a požiadavky profesionálnych kaderníkov a kaderníčok.

Oficiálna webstránka značky  >>

8 uvádzacích balíčkov pre štart s našou značkou

Využite jedinečnú možnosť a vyskúšajte profesionálne farby a tonery v cenovo zvýhodnených balíkoch. Otestujte si prácu s portfóliom a zamilujte sa vy, i vaše zákazníčky do našich produktov. Zaručený úspech spokojnosti a získavania aj bonitnejšej klientely.

Objavte všetky balíky >>

Priateľský a ústretový tím

Náš tím je vždy ochotný vypočuť si vaše potreby, poradiť vám pri výbere produktov a poskytnúť vám odborné rady a pomoc. Môžete mať istotu, že ste v dobrých rukách a vaše potreby sú na prvom mieste. Odborný a ústretový prístup často zdobí aj úprimný priateľský vzťah medzi obchodnými reprezentantkami a kaderníčkami v sieti salónov A.S.P Expert Haircare.

Kontaktujte nás >>

Spoznávacie výlety v zahraničí

Okrem školení na Slovensku organizujeme aj spoznávacie výlety v zahraničí, kde sa môžete stretnúť s ďalšími odborníkmi, zdieľať skúsenosti a inšpirovať sa novými trendmi a technikami zo zahraničia. S nami sa vám otvárajú dvere do sveta nových možností a príležitostí.

Možnosť kariérneho rastu na pozíciu technológ

Pre tie z vás, ktoré túžia aj po odbornom raste je u nás možnosť posunu na pozíciu technológ. Máte priestor využiť našu ponuku vzdelávacích a rozvojových programov, ktoré vám pomôžu získať potrebné znalosti a skúsenosti na ďalší miľník vo vašej kariére.

Výhodné 100ml balenia farieb

Chceme, aby bolo pre vás nakupovanie farieb čo najvýhodnejšie. Preto ponúkame 100 ml balenia, ktoré sú cenovo atraktívnejšie a tieto balenia vám umožňujú mať viac možností pri zmiešaní farieb a tiež minimalizujú nevyužitý produkt.

Zariadenie a štart vášho salónu

V prípade potreby vám ochotne pomôžeme s vybavením vášho nového začínajúceho salónu či s modernizáciou toho aktuálneho. Zabezpečíme pre vás všetko potrebné od našich dodávateľov, za výhodne ceny a podmienky. Od nábytku, zariadení, cez kadernícke pomôcky až po vlasovú kozmetiku.

Objavte náš sortiment  >>

Produkty sami používame v našom domovskom salóne

Veríme v kvalitu produktov a ich účinnosť, preto ich sami používame v našom domovskom salóne Glamon Studio (odkaz na salón). Týmto spôsobom sme schopní poskytnúť kaderníčkam osobnú skúsenosť s našimi produktmi a uistiť sa, že ponúkame iba to najlepšie pre nich a pre ich zákazníčky.

V prípade, že chcete prilákať nové zákazníčky do vášho kaderníckeho salónu, spolupracovať s prestížnou anglickou značkou A.S.P Expert Haircare a získať množstvo výhod a benefitov kontaktujte nás.
kontaktujte nás
a začnime spoluprácu už dnes!
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram