Ak ste kaderníčka a hľadáte kvalitné a bezpečné farby na vlasy ste na správnom mieste.

Vyberte si zo širokej ponuky profesionálnych farieb na vlasy, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali intenzívne a dlhotrvajúce výsledky. Naša ponuka zahŕňa rôzne odtiene od prirodzených až po extravagantné farby. S farbami značky A.S.P Expert Haircare dosiahnete profesionálny vzhľad, čo zákazníčky vášho salónu určite ocenia. 

Permanentné farby

Permanentné farby na vlasy sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú dlhodobé a stabilné riešenie pre zmenu farby svojich vlasov. Tieto farby prenikajú hlboko do vlasového vlákna, čo zabezpečuje, že farba zostane intenzívna a svieža po dlhú dobu.

Infiniti Colours obsahom amoniakuPureTonebez obsahu amoniaku

Colour Dynamicss obsahom amoniakuHotShotzbez obsahu amoniaku

Semi-permanentné farby

Semipermanentné farby na vlasy sú ideálnou voľbou pre zákazníčky, ktoré si chcú nechať farbiť vlasy bez dlhodobého záväzku. Tieto farby poskytujú žiarivé a živé odtiene, ktoré vydržia niekoľko umytí, zvyčajne 4-6 týždňov, v závislosti od frekvencie umývania vlasov a použitého šampónu.

Botanické farby

Silnejšie, plnšie a zdravšie vyzerajúce vlasy s neuveriteľným leskom a žiarivosťou. Farby na rastlinnej báze, ktoré sa miešajú s vodou, poskytujú krásne výsledky bez poškodenia, ktoré vydržia až 20 zmytí – ideálne pre krehké alebo poškodené vlasy, pre klientov s prvou farbou a pre citlivých na prísady.

Botanical Colours obsahom amoniaku

Infiniti Tonerss obsahom amoniakuPureTonebez obsahu amoniaku

Ton v tóne

Tón v tóne farby na vlasy predstavujú perfektný spôsob, ako dosiahnuť jemné, prirodzené a elegantné výsledky. Táto technika farbenia sa zameriava na zladenie rôznych odtieňov, ktoré sú blízko vašej prirodzenej farby vlasov, čím sa dosiahne plynulý prechod a bohatý, viacdimenzionálny vzhľad.

V prípade, že chcete prilákať nové zákazníčky do vášho kaderníckeho salónu, spolupracovať s prestížnou anglickou značkou A.S.P Expert Haircare a získať množstvo výhod a benefitov kontaktujte nás.
kontaktujte nás
a začnime spoluprácu už dnes!
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oravická 614/14 – 028 01 Trstená – SK - +421 915 827 577
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
Hair & Salon s’ s.r.o.
Oficiálny distribútor značky pre slovenský a český trh.
© Copyright IHC UK Ltd 2018. All rights reserved.
ASP Expert Haircare
crossmenuchevron-down
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram